2
24.01.2023, 11:45Lektura na 2 minuty

Songs of Conquest: Nowy plan rozwoju i orientacyjna data wyjścia z wczesnego dostępu

Lavapotion odkryło swoje karty na 2023 rok i jedna z nich mówi nam, że Songs of Conquest w tym roku opuści wczesny dostęp.


Patryk „Delighter” Żelazny

Maj 2022 roku był dla wszystkich fanów trzecich Heroesów miesiącem dość szczególnym. To właśnie wtedy do wczesnego dostępu weszło Songs of Conquest, czyli właśnie tacy „hirołsi”, tyle że za rozwój gry odpowiedzialne jest szwedzkie studio Lavapotion. Nowości jak widać nie brakuje i jesteśmy raczeni planami rozwoju na kilka miesięcy do przodu. Ostatnia taka roadmapa pokazywała już nawet, co developerzy zamierzają dorzucić do gry w 2023 – wtedy jednak zabrakło pewnej bardzo istotnej informacji.

Dzięki świeżutkiej roadmapie już wiemy, że na przestrzeni 2023 ukażą się dwie nowe kampanie: w 2. kwartale doczekamy się Barony of Loth, a w 3. kwartale zawita do gry Barya. Jednak prawdziwą gratką wśród tych informacji jest ta, że na samym końcu mapy widnieje aktualizacja 1.0, która jest równoznaczna z wyjściem gry z wczesnego dostępu do pełnej wersji – ma to nastąpić pod koniec trzeciego kwartału tego roku, czyli prawdopodobnie jakoś we wrześniu.

Songs of Conquest Roadmap
Lavapotion

Przypominam, że ostatnim razem dostaliśmy mocno wyczekiwany generator losowych map, o który gracze prosili tak uparcie, że twórcy przyspieszyli premierę tej funkcji. Tyle że aktualnie jest to jego dość wczesna wersja i możliwości są ograniczane. Zgodnie z informacjami w planie rozwoju, ma to się zmienić już na przestrzeni najbliższych miesięcy. Zresztą w grze ma się znaleźć więcej losowych wydarzeń, by walczyć z nudą, a do tego pojawią się także nowe mapy. Nie pozostaje nic, tylko czekać.

A jeśli zastanawiacie się nad kupnem wczesnego dostępu już teraz, to może Cursian w swoich wrażeniach z rozgrywki pomoże podjąć decyzję. W skrócie: jest to swego rodzaju powrót do tych starych, dobrych Heroesów III.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5
Songs of Conquest
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
PC
Gatunek
-
Producent
-
Songs of Conquest

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane