1
10.08.2022, 14:15Lektura na 1 minutę

Sony INZONE M9: Poznaliśmy polską cenę gamingowego monitora

Gamingowy monitor Sony z serii INZONE jest już dostępny w przedsprzedaży w polskim oddziale Sony Centre. Szykujcie się na niezłą cenę...


Jakub „rajmund” Gańko

Sony zapowiedziało w czerwcu wprowadzenie na rynek nowej marki gamingowej INZONE. Krigor opisywał dla was dwa 27-calowe monitory INZONE M9 oraz M3, a także trzy modele słuchawek: INZONE H9, H7 oraz H3. Wszystkie sprzęty prezentowały się na papierze świetnie, a ich estetyka pasowała do sterylnego minimalizmu PlayStation 5 (żeby nie było wątpliwości: wszystkie bez problemu współpracują także z PC). Zagadką pozostawała tylko cena...

...a ta, jak łatwo było podejrzewać w przypadku Sony, do niskich nie należy. Monitor INZONE M9 trafił już do przedsprzedaży w polskim oddziale Sony Centre. Aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem, należy sięgnąć do portfela po... 5299 zł. Apple byłoby dumne.

Sony INZONE M9 to z pewnością świetny sprzęt, a jego matryca IPS 4k z podświetleniem Full Array Local Dimming oraz certyfikatem DisplayHDR 600, pokryciem ponad 95% przestrzeni barw DCI-P3 oraz odświeżaniem obrazu 144 Hz na pewno prezentuje się nieziemsko w grach, ale... to w dalszym ciągu dość zaporowa cena, której prędzej spodziewałbym się po porządnym telewizorze niż 27-calowym monitorze.

Pozostaje czekać na zestawy sprzedawane razem z konsolą PlayStation 5, z pewnością w jakiejś atrakcyjnej cenie rzędu 8 000 zł.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane