5
10.05.2024, 11:45Lektura na 2 minuty

Sony nie zapomina o Bloodborne i proponuje… zegarki w jego motywach

Sony nie kwapi się do wypuszczenia choć remastera Bloodborne’a, lecz najwyraźniej nie mogło odmówić stylowym ubraniom i akcesoriom inspirowanym hitową grą FromSoftware.

Jak dotąd w kwestii Bloodborne’a i upragnionego przez jego fanów remastera musieliśmy zadowolić się głosami zadowolenia szefa FromSoftware z podtrzymującego się zainteresowania grą. Wtem przychodzi Sony i oferuje zgoła inny produkt, niż oczekiwaliby tego gracze – ekskluzywne akcesoria oraz ubrania, których inspiracją była rzeczona gra.

Firma współpracowała przy tym z marką Super Groupies, która za materiał źródłowy w przeszłości brała też inne gry: NieR: Automatę, Halo Infinite czy Kingdom Hearts. Nie jest to też pierwszy raz, kiedy to marka FromSoftware zawitała do tego sklepu – wcześniej był to na przykład Demon’s Souls, a także rzeczone Bloodborne. Dla tego drugiego będzie to już trzeci raz i tym razem zestaw nim inspirowany zawiera: dwa zegarki, buty i rękawiczki.

Dwa zegarki kieszonkowe, jeden na łańcuszku, drugi na rękę, ochrzczone zostały nazwą Celestial Dial. Za swoją bazę przyjęły przedmiot z gry o tej samej nazwie, dostępny w dodatku The Old Hunters. Zegarek ten pozostawia po sobie Lady Maria i służy do otwarcia przejścia do inne lokacji, Fishing Hamlet. Ten wyprodukowany przez Super Groupies ma podstawę w kolorze starego złota i „dyskretne ozdobne rysy, wiernie odwzorowujące wyrafinowany wygląd oraz misterne detale Celestial Dials”.

Buty Łowcy także są wyciągnięte z Bloodborne’a i zawierają te same zdejmowalne zdobienia, co w grze. Są to runy autorstwa kowalki run Caryll, która w grze jest tylko wspomniana i nie spotykamy jej we własnej postaci. Obuwie posiada także kilka elementów metalowych w kolorze antycznego złota. Rękawiczki zaś, będące również częścią ekwipunku Łowcy, także posiadają złote dodatki i runy Caryll. Ponadto ich miękka wyściółka wewnętrzna ma zapewnić dodatkową ochronę przed zimnem.

5
zdjęć

Wszystkie wymienione produkty znajdziecie pod tym linkiem.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów180

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze