20
25.11.2017, 18:32Lektura na 1 minutę

Star Citizen: Godzinny gameplay w 4K [WIDEO]

Nagranie zawdzięczamy uczestnikowi testów wersji 3.0


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Bardzo ograniczone testy trwają od października, jednak teraz w końcu uruchomiono serwer testowy Public Test Universe, na którym możliwość zagrania otrzymało zdecydowanie więcej użytkowników. Nic więc dziwnego, że sieć zalały materiały wideo z gry. Jeden z nich to nie tylko godzinna dawka gameplayu, ale jednocześnie jakość 4K:

Trudno powiedzieć, kiedy alfa oznaczona numerem 3.0 zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym, jednak dość napisać, że pierwotnie miała pojawić się już w sierpniu, lecz została przełożona na wrzesień, a następnie na październik. Niespełna dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się, że powstający od 2012 roku tytuł otrzymał od graczy już 160 milionów dolarów. Realnej daty premiery pełnoprawnej produkcji wciąż jednak nie widać.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów716

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane