2
17.04.2024, 12:00Lektura na 1 minutę

Star Wars Outlaws pozwoli zagrać w kultową karciankę uniwersum „Gwiezdnych wojen”

I nie, nie chodzi o Pazaaka.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Po 41 latach od pojawienia się po raz pierwszy wzmianki o Sabaccu, grze zbliżonej do naszego blackjacka, karcianka pojawi się w grze osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Wiemy to dzięki ESRB, czyli organizacji zajmującej się oceną zawartości i wyznaczania granic wiekowych w Ameryce Północnej. 

W Star Wars Outlaws będziemy mogli przeznaczyć naszą walutę na grę hazardową, o czym twórcy nie wspomnieli w żadnych nadchodzących zwiastunach. Pierwsze pojawienie się Sabacca można datować na 1983 rok i książkę „Lando Calrissian i Myśloharfa Sharów”. Później został ukazany m.in. w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

To tak z miłych informacji o nadchodzącej grze Ubisoftu. Z gorszych możemy przypomnieć, że tylko w droższych edycjach ma być dostępna dodatkowa misja związana ze słynnym Jabbą the Huttem

Star Wars Outlaws ma ukazać się już 30 sierpnia tego roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Więcej o tym tytule możecie przeczytać w relacji Pawła Kicmana prosto z USA


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów459

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze