6
16.04.2024, 07:15Lektura na 2 minuty

Star Wars Outlaws: Ubisoft kazał płacić za misję dla Jabby, a teraz się tłumaczy

W Star Wars Outlaws znalazła się specjalna misja dla Jabby the Hutta, która będzie dostępna wyłącznie w droższych edycjach gry.


Jakub „rajmund” Gańko

W zeszłym tygodniu zobaczyliśmy nowy zwiastun Star Wars Outlaws, za sprawą którego poznaliśmy także oficjalną datę premiery. Za grę odpowiada Ubisoft, nie obyło się więc bez pewnych kontrowersji: tym razem związanych z cenami bogatszych wydań produkcji. Najdroższe z nich kosztuje w Ubisoft Storze aż 539 zł (a na konsolach jest jeszcze gorzej). Aby zapewnić sobie dostęp do przepustki sezonowej (po premierze zapewne dostępnej osobno), trzeba liczyć się z kosztem na poziomie 439 zł, albowiem tyle kosztuje edycja Gold. Okazuje się jednak, że oprócz nadchodzących dwóch dodatków przepustka obejmie także ekskluzywną misję dla Jabby dostępną już w dniu premiery.

Gracze oczywiście nie są zachwyceni takim obrotem spraw, szczególnie że z początkowych informacji mogło wynikać, iż mowa o jakiejś wyjątkowej misji. Na łamach PC Gamera Francuzi wyjaśnili jednak, że chodzi zaledwie o jedno zlecenie, a kartel Huttów to jeden z najważniejszych syndykatów występujących w grze i jako organizacja oferująca kolejne zadania będzie dostępny w każdej edycji Star Wars Outlaws.


Misja Gambit Jabby to opcjonalne, dodatkowe zadanie dla Huttów związane z przygodami Kay i Nixa w Zewnętrznych Rubieżach. Misja ta będzie dostępna dla posiadaczy przepustki sezonowej lub edycji, która ją zawiera.


Trochę to wszystko zagmatwane, ale wygląda na to, że żaden miłośnik Jabby the Hutta nie powinien czuć się zawiedziony, jeśli wybierze podstawową edycję Star Wars Outlaws. Gra i tak będzie zawierać wiele misji i zleceń dla słynnego gangstera, a przepustka sezonowa umożliwi ogranie w dniu premiery tylko jednego dodatkowego zadania. Co wciąż wydaje się być dalekie od ideału, ale przynajmniej nie wygląda na to, byśmy mieli wiele stracić, nie decydując się na droższe wydania gry...

Przypominam, że Star Wars Outlaws ukaże się już 30 sierpnia na pecetach, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Więcej o grze dowiecie się z tekstu Pawła Kicmana.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze