40
9.04.2024, 16:05Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Wars Outlaws: Nowy zwiastun pełen akcji i oficjalna data premiery

Ubisoft pokazał trailer Star Wars Outlaws. Zagramy jeszcze tego lata.

Niespodzianka nie jest tak wielka, jak mogłaby być, ponieważ kilka godzin temu wyciekła data premiery Star Wars Outlaws i już wiemy, kiedy zagramy. Teraz opublikowano zapowiadany już od jakiegoś czasu zwiastun, na którym dowiemy się więcej o głównej bohaterce i zapoznamy z poszczególnymi elementami rozgrywki, a także zobaczymy nieco gameplayu i prerenderowanych scenek. Wygląda to nawet przyzwoicie:

Za Star Wars Outlaws odpowiada Ubisoft, ale tytuł ma nie być takim molochem jak Assassin’s Creed Valhalla, czyli ostatnia duża gra tej firmy. Odwiedzimy spore, ręcznie wymodelowane planety, jednak na drodze zupełnie swobodnej eksploracji stanie system reputacji, który oprócz bycia barierą w przemierzaniu świata, będzie determinował stosunek poszczególnych frakcji do naszej bohaterki i blokował lub otwierał możliwość wykonywania niektórych zadań. Ten mechanizm ma zostać znacznie rozbudowany i pełnić znaczącą funkcję w rozgrywce – oby nie skończyło się tak, że reputacja zostanie substytutem levelowania…

Star Wars Outlaws ukaże się już 30 sierpnia. Zagrają posiadacze pecetów, PS5 oraz Xboksów Series X|S. Zainteresowanych tematem gry zapraszam też do relacji Pawła Kicmana, w której dowiecie się więcej o tej produkcji.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1095

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze