30.11.2021, 17:21Lektura na 1 minutę

Starfield: Rozwój i przyszłość kosmicznego erpega [WIDEO]

Twórcy mają kolejne piękne marzenie!


Rafał „hraboll” Pieczka

Bethesda udostępniła pierwszy filmik z cyklu „Odkrywamy Starfield”. Todd Howard i spółka w najbliższych tygodniach, miesiącach rzucą więcej światła na kluczowe elementy kosmicznego erpega. To taka propozycja dla fanów klasycznych dzienników developera. Ot, dyskusja okraszona grafikami koncepcyjnymi. Na pokaz rzeczywistej rozgrywki musimy (niestety) jeszcze poczekać. Materiał posiada polskie napisy.

A zatem publikacja zatytułowana „Niekończąca się pogoń” nawiązuje do historii i bieżącej działalności Bethesda Game Studios. Developerzy wypominają o swoich pasjach, ambicjach, a także o możliwości tworzenia czegoś, co obrasta kultem i niejako żyje w świadomości milionów fanów. Ba, to projekty, które mogą być pielęgnowane, rozwijane przez graczy. Wirtualne światy skrywają wiele różnorodnych treści (nie zawsze chodzi o „czystą” rozgrywkę). Tu każdy może tworzyć własną opowieść. Podobnie będzie w przypadku Starfield, gdyż tytuł ten obudzi w nas żyłkę odkrywcy.

Starfield trafi na pecety, Xboksa One i Xboksa Series X/S 11 listopada 2022. Gra będzie również dostępna w Game Pass w dniu premiery.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane