24.10.2022, 13:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (17-23 października). Persona 5 goni Modern Warfare 2

W tym tygodniu Steam serwuje nam prawie nowiutką listę bestsellerów. Oczywiście nie obyło się bez Call of Duty: Modern Warfare II na szczycie.

W porównaniu z poprzednią listą, w tym tygodniu mamy sporo nowości. Przemieliły się prawie wszystkie widoczne na niej tytuły, oprócz nieśmiertelnego Steam Decka oraz oczywiście Call of Duty: Modern Warfare II – strzelanka Activision dopiero będzie mieć swoją premierę, ale już teraz możecie przeczytać, co myśli o niej Krigor. Niemniej wygląda na to, że tytuł doczekał się konkurencji, bo po piętach depcze mu Persona 5 Royal, która dopiero od niedawna dostępna jest do kupienia na PC. Tak się składa, że tytuł zdążył już zrecenzować Rajmund (ale w wersji na PS5).

Zresztą, jak widać, listą w tym tygodniu zawładnął październik, który najwyraźniej zaowocował (albo dopiero zaowocuje) dość interesującymi tytułami. Poza Football Managerem, bo na niego poczekamy dłużej. No i wkradło się jeszcze Red Dead Redemption 2. Znowu. Standardowo też nie zabrakło dubli zabierających kolejne miejsca w topce, które mogłyby zająć inne tytuły.

 1. Steam Deck,
 2. Call of Duty: Modern Warfare II,
 3. Persona 5 Royal,
 4. Call of Duty: Modern Warfare II,
 5. RimWorld – Biotech,
 6. Football Manager 2023,
 7. Uncharted: Legacy of Thieves Collection,
 8. Gotham Knights,
 9. Red Dead Redemption 2,
 10. Gotham Knights (paczka).

To, że Red Dead Redemption 2 dostało się do topki dzięki promocji, zaskoczeniem dla nikogo raczej nie będzie, bo to już wręcz tradycja. I tak, znowu jest przecenione o 50%. Ciekawszym przypadkiem jest natomiast Football Manager 2023, bo tutaj także cena została ucięta o 20%, mimo że premiera dopiero w listopadzie.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1600

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane