9.01.2023, 13:30Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (2-8 stycznia). Wkradła się stagnacja

Pamiętacie topkę bestsellerów Steama z zeszłego tygodnia? To znacie też tę z dzisiaj, a jedyną istotną różnicą jest pojawienie się Hogwarts Legacy – znowu.

Zimowa wyprzedaż na Steamie (która zakończyła się 5 stycznia) wciąż daje się we znaki. Obejmowała jeszcze kilka dni z poprzedniego tygodnia, wobec czego na liście bestsellerów zapanowała pewna stagnacja, a sam zestaw gier praktycznie się nie zmienił. Po raz kolejny powitaliśmy za to Hogwarts Legacy, które wbiło się na 3. miejsce i Project Zomboid na szarym końcu.

Aż 3 miejsca – pierwsze, drugie i czwarte – w ogóle się nie zmieniły, ale w sumie zdziwiłbym się, gdyby było inaczej, biorąc pod uwagę wyprzedaż. Cóż, niewiele więcej jestem w stanie napisać. Równie dobrze możecie się po prostu cofnąć w czasie o tydzień do poprzedniej topki.

 1. Steam Deck,
 2. Elden Ring,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Hogwarts Legacy,
 5. Cyberpunk 2077,
 6. Red Dead Redemption 2,
 7. Ready or Not,
 8. Fifa 23,
 9. God of War,
 10. Project Zomboid.

Standardowo, jak po wszystkich wielkich promocjach na Steamie, aktualnie znajduje się całkowita posucha we wszelkich przecenach. Ale przypominam, że nie ma się co załamywać. Po tym, co nam zaserwowała ta zimowa, na brak tytułów do nadrabiania raczej nie narzekacie, a dzięki wcześniej udostępnionego harmonogramowi, wiemy, kiedy spodziewać się najbliższej wyprzedaży sezonowej. Spoiler: już w marcu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze