1
11.04.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (4 - 10 kwietnia)

Numer jeden w tym tygodniu raczej dla nikogo nie będzie szokiem.

Przez długi czas na szczycie bestsellerów na Steamie górowała najnowsza produkcja FromSoftware i raczej nie było to nic dziwnego. Natomiast po piętach deptała jej klockowa Saga Skywalkerów, która spodobała się nawet Krigorowi, co jasno sugeruje jego recenzja. Wychodzi na to, że po premierze zajęła już miejsce Elden Ringa, spychając go na drugą pozycję (trzecią, jeśli weźmiemy pod uwagę Steam Decka).

Cóż, premiera Lego Star Wars: The Skywalker Saga zebrała swoje żniwo, zajmując 4 z 10 miejsc bestsellerów (oprócz podstawowej wersji gry na liście znalazły się także preordery oraz wersja deluxe). Odejmując od tego Valve'owskie sprzęty, pozostają nam zaledwie 4 miejsca. No i wiemy już, że jedno okupuje Elden Ring. Co z pozostałymi?

 1. Lego Star Wars: The Skywalker Saga
 2. Steam Deck
 3. Elden Ring
 4. Lego Star Wars: The Skywalker Saga
 5. Lego Star Wars: The Skywalker Saga Deluxe Edition (preorder)
 6. Lego Star Wars: The Skywalker Saga (preorder)
 7. Valve Index VR Kit
 8. Sea of Thieves
 9. Dread Hunger
 10. Horizon Zero Dawn Complete Edition

Troszkę opłakuję Ghostwire: Tokyo, które nie znalazło już dla siebie miejsca w topce, choć w zeszłym tygodniu plasowało się na 7. miejscu. Dread Hunger spadło z 5. lokaty na przedostatnią, a na samym końcu pojawiła się kompletna edycja Horizon Zero Dawn za sprawą przeceny o 50% (psst, na GOG-u też jest ta promocja i macie około 25zł taniej niż na Steamie).

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów549

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane