14.11.2022, 14:30Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (7-13 listopada). Sonic Frontiers wita

Kiedy Modern Warfare II wciąż znęca się nad Steam Deckiem, w grze pojawił się kolejny gracz – Sonic Frontiers.

Wygląda na to, że nowe Call of Duty w topce bestsellerów Steama trzyma się całkiem nieźle i już trzeci tydzień nie pozwala Steam Deckowi wbić się z powrotem na pierwsze miejsce. Wciąż nie ma się co dziwić, chociażby z samego faktu, że Modern Warfare II zyskało miano najszybciej sprzedającej się części w historii Call of Duty, zarabiając dla developerów miliard dolarów w 10 dni.

W międzyczasie pojawił się jeszcze jeden gracz, który z marszu postanowił ukazać się na podium. Mam na myśli oczywiście Sonic Frontiers, czyli pierwszą odsłonę z niebieskim jeżem w roli głównej, gdzie mamy tak bardzo otwarty świat. Premiera miała miejsce zaledwie kilka dni temu i jak na początek – jest okej. Teraz tylko twórcy muszą trzymać kciuki, żeby się tutaj utrzymać.

 1. Call of Duty: Modern Warfare II,
 2. Steam Deck,
 3. Sonic Frontiers,
 4. Football Manager 2023,
 5. Call of Duty: Modern Warfare II,
 6. Warhammer 40,000: Darktide,
 7. Soulstone Survivors,
 8. God of War,
 9. Deep Rock Galactic,
 10. Sonic Frontiers.

Kawałek podłogi znalazło też dla siebie Warhammer 40,000: Darktide, na którego premierę musimy poczekać do końca miesiąca. No i God of War z 2018, którego aktualną popularność jestem w stanie wytłumaczyć świeżutkim Ragnarokiem.

Jeśli natomiast chodzi o promocje, to trzeba zadowolić się jedynie Deep Rock Galactic, które co prawda bardzo rzadko jest dostępne za pełną cenę, ale akurat teraz jest na największej dotychczasowej obniżce (-67%).

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów955

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane