16.01.2023, 14:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (9-15 stycznia). Hogwarts Legacy już na szczycie

Avalanche Software ma powody do radości jeszcze przed premierą. Hogwarts Legacy został najlepiej sprzedającą się grą na Steamie w zeszłym tygodniu.

W zestawieniu, które prezentowałem tydzień temu, swoje żniwo zbierała końcówka zimowej wyprzedaży na Steamie, ale i tak nie powstrzymało to Hogwarts Legacy przed pojawieniem się na liście bestsellerów. I to od razu na podium. Najwidoczniej kontrowersje nie zabiły zainteresowania grą, które pokazało, że jest znacznie potężniejsze niż promocje na platformie Valve. Plus otworzyła się furtka na preordery, bo poznaliśmy wymagania sprzętowe produkcji Avalanche Software. Dowiedzieliśmy się też, że grę zabezpieczy kochane przez wszystkich Denuvo.

No i warto zwrócić uwagę, że tym razem mamy ciut odwrotną sytuację do poprzedniej listy, czyli z kolei prawie wszystkie tytuły z zeszłego tygodnia zniknęły. Poza Hogwarts Legacy, zostały tylko Call of Duty: Modern Warfare II na drugim miejscu, Elden Ring oraz Project Zomboid na ostatnim. Na listę za to zawitało świeżutkie One Piece Odyssey oraz powróciło High on Life, pomimo ciągnących się za twórcą oskarżeń o przemoc domową.

 1. Steam Deck,
 2. Hogwarts Legacy,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Raft,
 5. Elden Ring,
 6. One Piece Odyssey,
 7. CS:GO Prime Status Update,
 8. Valve Index VR Kit,
 9. High On Life,
 10. Project Zomboid.

Jeśli jesteście zainteresowani życiem na tratwie, to dobrze się składa, bo obecny na czwartej pozycji Raft możecie złapać w cenie obniżonej o 33%.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1131

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane