24.05.2024, 09:00Lektura na 2 minuty

Stellar Blade dostało dużą aktualizację z „polskim” kombinezonem i nowym trybem

Shift Up opublikowało nową aktualizację do Stellar Blade’a, a w niej m.in. nowy tryb i kombinezony Eve.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Nie minął miesiąc od premiery Stellar Blade’a, a twórcy wydali dużą aktualizację do gry. Update wprowadza m.in. zapowiadany tryb Boss Challenge, w którym zmierzymy się z 19 bossami występującymi w koreańskiej produkcji. Oprócz nowego wyzwania patch wprowadza nowe kostiumy Eve oraz inne mniejsze usprawnienia.

Patrząc na jeden z nowych strojów Eve można pomyśleć, że biało-czerwone to barwy niezwyciężone”, co w kontekście umiejętności bohaterki zdaje się mieć sens, w przeciwieństwie do tego, co pokazuje nasza kadra piłkarska od kilku dekad… „Polski” strój odblokujemy pokonując wszystkich 19 bossów w nowym trybie na co najmniej normalnym poziomie trudności. Ale to nie jedyne nowe odzienie dodane do slashera – każdy, kto zainstaluje update, dostanie również dwa inne kombinezony.

„Biało-czerwone to barwy niezwyciężone.”

Aktualizacja przynosi także dwie mniejsze poprawki ułatwiające życie graczom – pierwszym usprawnieniem jest dodanie drobnej funkcji polegającej na tym, że po ponownym wycelowaniu atakiem dystansowym w przeciwnika będzie on już automatycznie namierzony. Drugą poprawką jest dodana w opcjach możliwość włączenia kompasu na stałe.

W Stellar Blade’a zagracie wyłącznie na PS5, ale gra może w przyszłości trafić na PC – Shift Up niedawno wspomniało zarówno o sequelu, jak i wydaniu gry na komputery osobiste. Naszą recenzję gry przeczytacie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3
Stellar Blade
Ocena redakcji
8
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5
Gatunek
RPG/akcja
Producent
-
Stellar Blade

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze