10
2.06.2022, 22:52Lektura na 1 minutę
Wideo

Street Fighter 6 z pierwszym zwiastunem. Capcom pokazuje się u PlayStation

Nowy Street Fighter, niczym reebot, zabiera nas do nowego uniwersum.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Capcom odsłonił w końcu karty i pokazał światu gameplay z nadchodzącego Street Fightera 6.

Wygląda na to, że studio poważnie podeszło do sprawy. Otoczka przeszła gruntowny remont. Nie tylko odświeżono grafikę, ale także zapowiedziano otwarty świat z eksploracją i kreatorem postaci. Ma pełnić rolę dodatkowego trybu single player, w którym poszukujemy okazji do bitki przemierzając miasto. Animacje są płynne, a pokazani bohaterowie bardzo dobrze wpasowują się w charakter serii. Zmianie uległ styl interfejsu – jest wyrazistszy, a przy tym wciąż uliczny. 

Niestety, nie poznaliśmy dokładnej daty premiery. Wstępnie jest to 2023 rok. Oprócz najnowszego Street Fightera na konferencji State of Play zobaczyliśmy port Spider-Mana z 2018 roku na PC, nowy zwiastun Final Fantasy XVI czy też – w końcu! – zwiastun remake'u czwartego Resident Evila.

Wszystkie nasze newsy z ostatniego State of Play znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze