3
3.02.2022, 07:45Lektura na 1 minutę

Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione na 2023. Nieoficjalnie

Stosownego ogłoszenia możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach.

Na temat kolejnej gry Rocksteady, twórców sławnej trylogii Arkham, plotki krążyły w sieci od dawna, jednak oficjalnie usłyszeliśmy o niej dopiero w 2020. Niedługo później doczekaliśmy się pierwszego trailera i choć fanom przypadł raczej do gustu, brak jakiejkolwiek prezentacji gameplayu mógł odrobinę irytować. Cóż, do premiery było wtedy sporo czasu, twórcy nigdzie się więc śpieszyć nie musieli.

Podczas zeszłorocznego The Game Awards zobaczyliśmy w końcu nieco rozgrywki, ale data premiery wciąż pozostawała niesprecyzowana – 2022. Wygląda na to, że nie bez przyczyny, bo zgodnie z najnowszymi doniesieniami w tym roku w Suicide Squad: Kill the Justice League nie zagramy.

Jak informuje Bloomberg, według jego źródeł Warner Bros. podjęło decyzję o przesunięciu premiery Suicide Squad: Kill the Justice League na 2023. Najważniejszą grą z uniwersum DC w tym roku będzie więc Gotham Knights – choć i ten tytuł nie ma na razie konkretnej daty premiery.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13
Suicide Squad: Kill the Justice League
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Suicide Squad: Kill the Justice League

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze