24.03.2022, 09:00Lektura na 1 minutę

Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione – tym razem oficjalnie

Niepokojące plotki sprzed miesiąca okazały się prawdą i gra Suicide Squad została przełożona. Powinniśmy się jej spodziewać nie wcześniej niż wiosną 2023.

Rocksteady, twórcy trylogii Batman: Arkham, pracują nad kolejnym tytułem z uniwersum DC, o czym wiemy już od 2020. Na zeszłorocznym The Game Awards ujrzeliśmy fragment rozgrywki, jednak bez sprecyzowanej daty premiery. Została określona jedynie jako „2022”. Od tamtego czasu nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Warner Bros. podjęło decyzję o przełożeniu premiery na przyszły rok – w końcu nadszedł czas, by ostatecznie potwierdzić obawy graczy.

Na Twitterze pojawiła się oficjalna informacja, że najnowsza gra z Suicide Squad w roli głównej ukaże się dopiero na wiosnę 2023 roku. Cóż, może lepiej niech Rocksteady się nie spieszy i dopracuje rozgrywkę w najmniejszych detalach. Miejmy nadzieję, że opóźnienie premiery zostanie nam chociaż wkrótce wynagrodzone solidnym fragmentem rozgrywki.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekanie, lecz na otarcie łez fanów komiksów mamy już ogłoszoną premierą innej gry z uniwersum DC – Rycerzy Gotham, która ukaże się 25 października tego roku. Do premiery Suicide Squad: Kill the Justice League jeszcze minimum rok, ale kiedy już tytuł się ukaże, nastąpi to na pecetach, PS5 i Xboksie Series X.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8
Suicide Squad: Kill the Justice League
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Suicide Squad: Kill the Justice League

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze