31.01.2024, 15:30Lektura na 2 minuty

Suicide Squad: Kill the Justice League to nie ostatni występ Kevina Conroya w roli Batmana

Jak podaje IGN, Suicide Squad: Kill the Justice League to nie ostatni raz, kiedy Kevin Conroy wcielił się w Batmana. Przed nami jeszcze dwie produkcje.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Zmarły w 2022 roku Kevin Conroy jest dla fanów popkultury nieodłącznie związany z postacią Bruce’a Wayne’a. Wcielał się w rolę najlepszego detektywa świata m.in. w „Batman: The Animated Series”, serii gier Arkham oraz w najnowszym tytule Rocksteady – Suicide Squad: Kill the Justice League.  

Wielu graczy po obejrzeniu rozgrywki i poznaniu historii, zaprezentowanej w growej opowieści o Lidze Sprawiedliwości zmanipulowanej przez Brainiaca, wyraziło, lekko mówiąc, spory niedosyt potraktowaniem ich ulubionego człowieka-nietoperza. Na szczęście nie było to ostatnie wcielenie Kevina Conroya w tę postać. 

Jak podaje IGN, Conroy zdążył nagrać głos do serialu animowanego „Batman: Caped Crusader”, który ma pojawić się na Prime Video oraz do „Justice League: Crisis on Infinite Earths, Part Three”. W tym drugim z pewnością usłyszymy aktora w roli Bruce’a Wayne’a, lecz co do pierwszego nie ma pewności. 

Suicide Squad: Kill the Justice League spotyka się z ogromną krytyką. Nie tylko za potraktowanie Batmana, którym przez wiele lat mieliśmy okazję kierować w serii Arkham, ale również za jakość gry. W dniu premiery wczesnego dostępu wielu użytkowników spotkało się z błędem, przez który gra oznajmiała, że została ukończona. Gracze mieli już wtedy endgame’owe osprzętowanie i nie mogli rozpocząć nowej rozgrywki. Rocksteady wyłączyło serwery i obiecywało szybką naprawę sytuacji. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów328

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze