6
14.10.2023, 17:45Lektura na 2 minuty
Plotka

Suicide Squad: Kill the Justice League – Wyciekła cena i inne szczegóły

Nowa gra developerów odpowiedzialnych za świetną trylogię przygód Batmana jest już coraz bliżej. Przecieki zdradzają pierwsze szczegóły.

Ostatnie informacje o nowej grze Rocksteady, a więc twórców uznanej serii Batman: Arkham, pochodzą z kwietnia tego roku, kiedy premiera została przesunięta na 2024. Stało się to niedługo po ujawnieniu pierwszych konkretów i pokazaniu krótkiego gameplayu, jaki – bardzo delikatnie mówiąc – nie został przyjęty najlepiej. Developerzy podjęli decyzję o opóźnieniu wydania aż o 9 miesięcy, co też trochę trudno wyjaśnić; to za mało na całkowitą przebudowę, ale dość dużo, by dopracować obecną formułę. Inna sprawa, czy właśnie takiego sukcesora Arkam Knighta chcemy…

Rok nieubłaganie zbliża się do końca, przybliżając nas do daty premiery gry. Rocksteady podobno powoli rozkręca promocję i niedawno pokazało zwiastun odświeżonego Legionu Samobójców. Szczęśliwcy na nieokreślonych targach branżowych podobno mieli okazję zobaczyć nowy materiał z tytułu, a także dowiedzieć się, że na rynku wylądują dwa wydania Suicide Squad: Kill the Justice League: zwykła oraz Deluxe. Ta druga ma kosztować całkiem sporo, bo 99 funtów (czyli około 520 zł) i oferować dodatkowe fatałaszki dla bohaterów, dostęp do gry na 3 dni przed oficjalną premierą oraz punkty w przepustce bojowej.

O samych mikrotransakcjach niestety nie ujawniono niczego, ale są inne wieści: w grze zaimplementowano dynamiczne cykle pogody oraz dnia i nocy. Metropolis, w którym dzieje się akcja tytułu, jest dwukrotnie większe niż Gotham w Arkham Knight i możemy przemierzać je w kooperacji lub samodzielnie, wybierając dowolną z 4 dostępnych postaci. Każda ma swoją własną technikę walki, ale wszyscy oprócz Deadshota skupiają się raczej na potyczkach w zwarciu.

Przez około rok po premierze Rocksteady będzie dodawać do gry nową zawartość – mowa o dodatkowych postaciach oraz zadaniach. Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się 2 lutego 2024 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1021

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze