2
15.01.2022, 10:48Lektura na 2 minuty

„Szopa666” zwycięzcą pierwszego meczu Mistrzostw Świata w Heroes III

Zwycięzcą pierwszego dnia Wielkiego Finału Mistrzostw Świata w Heroes III jest „Szopa666”. Aż sześć godzin, wliczając w to przerwy, trwał pojedynek z „Arytmetycznym” na szablonie mt_firewalk.


Barnaba „b-side” Siegel

Cechą tego lustrzanego „template'a” jest to, że obaj gracze – przed momentem spotkania w specjalnej strefie – grają na identycznych mapach z identycznymi nagrodami do zdobycia. – To fajny szablon, bo dał równe szansę obu graczom – komentował „Tyranuxus”.

Rozgrywka zaczęła się niepomyślnie dla „Szopy”, który w pierwszych rundach stracił bardzo dużo cennego wojska we wczesnych starciach. Sytuacja zmieniała się jednak kilkukrotnie, a o zwycięstwie zadecydowało m.in. zdobycie cennego czaru Wrota wymiarów, który pozwala teleportować się na mapie przygód – co prawda zasięg teleportu jest mocno ograniczony, ale pozwala zaoszczędzić bezcenne punkty ruchu.

Dziś o 13:00 drugi mecz, który zostanie rozegrany na szablonie 6lm10a. W przypadku wygranej „Szopy666” zostaje on z miejsca zwycięzcą całego turnieju. Z kolei wygrana „Arytmetycznego” doprowadzi do ogólnego wyniku 1:1 i wówczas wszystko rozstrzygnie się w niedzielnym pojedynku.

Transmisję obejrzycie na Twitchu na kanale Nvidia GeForce:

Lub na YouTubie na kanale H3.GG:

Mistrzostwa streamowane są także z komentarzem w języku angielskim oraz rosyjskim.

Oficjalnymi partnerami Mistrzostw Świata w Heroes III są Nvidia GeForce, Acer Predator, GOG.com oraz Domino's.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działu recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów14

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane