8.01.2022, 08:45Lektura na 2 minuty

Nvidia GeForce oficjalnym partnerem Wielkiego Finału Mistrzostw Świata w Heroes III

Z dumą przedstawiamy wam kolejną firmę, która zdecydowała się wesprzeć nas w organizacji tego historycznego wydarzenia.

W dniach 14-16 stycznia 2022 odbędą się finały pierwszych w historii otwartych Mistrzostw Świata w Heroes III. Wydarzenie wspiera Nvidia — legendarna marka, która od kilkudziesięciu lat rewolucjonizuje świat grafiki komputerowej dzięki swojej wyjątkowej technologii.

Nvidia znana jest przede wszystkim dzięki kultowej już linii kart graficznych GeForce, której modele oznaczone symbolem RTX zapewniają najwyższą jakość wizualną w grach oraz technologię ray tracing, czyli śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Pozwala to ujrzeć nieosiągalne do tej pory efekty w dziesiątkach hitowych produkcji na PC. Z kolei technologia Nvidia DLSS (Deep Learning Super Sampling) wykorzystuje sieci neuronowe, aby znacząco zwiększyć liczbę wyświetlanych na ekranie klatek na sekundę. Do najnowszych kart z serii, obsługujących ray tracing i DLSS, należą GeForce RTX 3050 oraz mobilne GeForce RTX 3070 Ti i GeForce RTX 3080 Ti. Wkrótce dołączą do nich także GeForce 3090 Ti oraz GeForce 3080 dysponujące pamięcią 12 GB.

GeForce Now

Jednak dziś Nvidia to nie tylko układy graficzne, ale również rozwój sztucznej inteligencji, superkomputerów przyszłości czy pojazdów autonomicznych. Marka jest również mocno zaangażowana w budowanie społeczności graczy i to właśnie na kanale NVIDIAGeForcePL w serwisie Twitch transmitowany będzie finałowy pojedynek Mistrzostw Świata w Heroes III między "Szopą666" i "Arytmetycznym”.

Nvidia udostępnia także wiele software'owych narzędzi dla graczy czy esportowców jak Nvidia ICAT (porównywanie materiałów wideo), Nvidia Reflex (niskie opóźnienia w wyświetlaniu obrazu) czy Nvidia Broadcast (inteligentna aplikacja do streamingu). Ale to nie wszystko.

Dziś uruchamianie najnowszych hitów jest możliwe także wtedy, gdy nie posiadamy najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki usłudze GeForce NOW i technologii strumieniowania z chmury możemy cieszyć się zarówno zabawą w Heroes of Might and Magic III, jak i świeżo wydanymi produkcjami — i to nawet posiadając starszej daty laptopa, jak i smartfona czy tablet z systemem Android lub iOS. GeForce NOW można przetestować za darmo pod tym adresem.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1005

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane