23.05.2022, 10:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Tarnow Souls to fanowska produkcja z przymrużeniem oka

Chcieliście Dark Souls w Polsce? Tarnow Souls przypomni wam o tym, żeby uważać na swoje marzenia...


Jakub „rajmund” Gańko

Hidetaka Miyazaki i FromSoftware stworzyli fenomen, który już czternasty rok przetacza się przez branże gier. Jego ostatni owoc w postaci Elden Ringa wciąż bije rekordy popularności, ale nie brakuje też mniejszych studiów czy pojedynczych twórców, którzy wciąż inspirują się japońskimi grami spod znaku soulslike. Osobnik ukrywający się pod pseudonimem Niphil postanowił w swojej fanowskiej produkcji połączyć dwuwymiarową wariację Dark Souls z... Tarnowem.

Dość wspomnieć, że twórca ma już na swoim koncie dwie części... Wojowniczych Kup Ninja. Specyficzny humor jest też obecny w Tarnow Souls: główny bohater po przebudzeniu w tytułowym Tarnowie musi zmierzyć się z klątwą meneli i stoczyć bój z władającym miastem imperatorem. Całość utrzymana jest w pixelartowej grafice typowej dla podobnych platformówek 2D.

Zwiastun tej niewielkiej produkcji obejrzycie poniżej:

Tarnow Souls ma ukazać się 5 sierpnia w bezpłatnej formie na platformie Game Jolt. Tam też możecie śledzić wszelkie newsy związane z grą. A jeśli mało wam humorystycznych produkcji nawiązujących do gier Miyazakiego, to polecam obserwować fanowski projekt Bloodborne Kart.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1253

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane