2
13.09.2022, 23:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Tekken 8: Gra zapowiedziana, jest pierwszy zwiastun. Realizm trochę zadziwia

Patrząc na grafikę Tekkena 8, można naprawdę poczuć powiew następnej generacji. Pewnie dlatego nie ukaże się on już na PS4 ani XBO.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Dużo się dzieje ostatnio, jeśli chodzi o fightery! W czerwcu ogłoszono powstawanie Street Fightera 6 – i choć nie powinno się oceniać książki po okładce to zapowiadane możliwości, wybór bohaterów oraz świeże podejście robią wrażenie od samego początku. Najwyraźniej u Bandai Namco zbiorowa świadomość developerów i analityków biznesowych zrobiła swoje. Po raz pierwszy ujawniono bowiem właśnie oficjalnie konkurencyjnego Tekkena 8 a to z okazji State of Play.

Co tu dużo mówić; zwiastun graniczący z teaserem pokazuje tylko jedną planszę, ale za to w jakim stylu. Hiperrealizm tła wygląda wręcz dziwnie w porównaniu z kreskówkowymi ciałami. Na twarzach z kolei widać nawet podkrwawione oczy, zmarszczki i pojedyncze krople wody. I tak, wszystko ma działać na silniku gry. Chociaż może ten realizm jest nieco wyolbrzymiony, bo użyto tu chwytu „na mokre”; wielbiciele modów graficznych wiedzą, o czym mowa.

Z tego zapewne powodu Tekkena 8 zapowiedziano na razie tylko na PS5, XSX oraz PC. Data premiery pozostaje nieznana.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze