1.03.2024, 12:30Lektura na 2 minuty

Tekken 8: Sklepik trafił do gry. Wiemy, co będzie w nim w marcu

Tekken 8 od teraz umożliwia nabycie za walutę premium kilku przedmiotów kosmetycznych. Aktualizacja wprowadza również zmiany w balansie gry.

Już od ubiegłego tygodnia wiemy, że do Tekkena 8 zawitają mikrotransakcje pomimo zadowalającej według Bandai Namco sprzedaży gry. Wywołało to wtedy kontrowersje, ponieważ miały pojawić się miesiąc po debiucie tytułu. To, jak i fakt, że gracze kupili ją za pełną cenę (339 zł), nie spodobało się części z nich. Ojciec serii, Katsuhiro Harada, bronił tej decyzji, mówiąc o dużych kosztach tworzenia gier oraz fakcie, że produkcja ma być wspierana latami.

Niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy nie, sklep trafił do gry i raczej nie zanosi się, by twórcy z niego zrezygnowali. Wraz z nim na X-ie pokazano, co obecnie znajduje się w sprzedaży oraz jakie kostiumy i emoji będą dostępne w marcu. Na tę chwilę nie znajdziemy tam wiele: cztery kostiumy dla postaci nawiązujące do poprzednich części serii, a także cztery skórki dla naszych awatarów. Dodatkowo można nabyć różne kolory fajerwerków, które mogą zostać wystrzelone przez wspomniane awatary.

Do zgarnięcia za darmo są także koszulki stworzone w ramach jednej z pierwszych współpracy z Tekkenem 8. Marka odzieżowa Uniqlo jednocześnie ma swoje koszulki w grze, jak i we własnym sklepie. Odzież powstała z okazji 30-lecia serii i to właśnie m.in. loga poszczególnych jej części znajdziecie na tych koszulkach. Jeśli jednak jesteście bardziej zainteresowani wyżej pokazanymi kostiumami, to tak prezentuje się koszt waluty premium, czyli Tekken Coinsów.

Tekken 8
Źródło: reddit.com/r/Tekken

Twórcy podzielili się także tym, co będziemy mogli kupić we wczesnych dniach marcu (dokładne daty zostaną dopiero podane). Swoje kostiumy otrzymają: Law, Hwoarang, Nina i King. Ponadto swoje zestawy wraz z emotikonami dostaną nasze awatary, które wzorowane są na Xiaoyu, Paulu, Hwoarangu i Devil Jinie.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów174

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze