6
11.05.2022, 13:00Lektura na 2 minuty

The Elder Scrolls 6: Skyrimowa Babcia pogania Todda Howarda, bo chce dożyć premiery

Zapewne każdy chciałby pospieszyć Bethesdę, aby móc w końcu pograć w The Elder Scrolls 6, ale ta streamerka ma bardzo konkretny powód.


Patryk „Delighter” Żelazny

Któż z nas nie czeka na The Elder Scrolls VI? Skyrim odniósł ogromny sukces, jednak Bethesda najwidoczniej nie za bardzo się spieszy z następną odsłoną. Od zapowiedzi i pierwszego teasera minęły już prawie 4 lata. Niedawno dość wiarygodny YouTuber podzielił się z nami szczegółami odnośnie do TES VI i plotkami, lecz oficjalnych informacji brak. Zatem nic dziwnego, że gracze się niecierpliwią – niektórzy mają jednak nieco poważniejsze powody.

Shirley Curry, znana również jako Skyrim Grandma, to 85-letnia YouTube'owa streamerka-seniorka. Jak też widać, nieszczególnie kryje się z tym, co ma do powiedzenia. Piszę tutaj o sytuacji, jaka miała miejsce na ostatniej edycji PAX East. Jak pisze Rock Paper Shotgun, podczas panelu Q&A ktoś ją zapytał, co by chciała powiedzieć Toddowi Howardowi, reżyserowi i producentowi w Bethesdzie, gdyby był razem z nimi na wydarzeniu.


Powiedziałabym, żeby dał mi super grę, żeby się pospieszył i skończył The Elder Scrolls VI. Chcę w to zagrać, zanim umrę.


Cóż, wiele osób czeka na następną odsłonę serii, ale raczej niewielu z nas ma tak mocne argumenty w dłoni. Warto dodać, że Skyrim Grandma gra nie tylko w TES V, ale lubuje się również w horrorach, wobec czego dopowiedziała, że chciałaby ujrzeć w najnowszej odsłonie „więcej chorych rzeczy”.

Jest jeszcze jedna, bardzo interesująca kwestia dotycząca streamerki. Będziecie mogli ją osobiście spotkać – ale pewnie nie tak, jak myślicie. Otóż po petycji w 2019, Bethesda ogłosiła oficjalnie,że Skyrim Grandma zostanie jednym z enpeców w The Elder Scrolls VI.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów276

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane