1
18.01.2024, 07:15Lektura na 1 minutę

The Elder Scrolls: Castles – Bethesda zaczyna udostępniać swoją nową grę

Twórcy Fallout Shelter przygotowali kolejną mniejszą produkcję. The Elder Scrolls: Castles pozwoli nam stworzyć własne, kieszonkowe królestwo.

Pod koniec września Bethesda zdradziła, że Starfield i The Elder Scrolls VI nie są jedynymi grami, jakie znajdują się aktualnie w produkcji. Kolejnym tytułem było mniejsze The Elder Scrolls: Castles, przywodzące na myśl oczywiste skojarzenia z Fallout Shelter, które stworzyła ta sama ekipa developerów. 

Początkowo gra była dostępna jedynie dla posiadaczy urządzeń napędzanych przez Androida i znajdowała się we wczesnym dostępie, a teraz Bethesda poinformowała, że tytuł startuje oficjalnie. Na razie The Elder Scrolls: Castles dostępne jest na Filipinach, a w kolejnych tygodniach będzie stopniowo udostępniany reszcie świata.

Gra pozwoli nam stworzyć własną dynastię, w której każda doba czasu rzeczywistego to jeden rok w świecie The Elder Scrolls. Na przestrzeni tego czasu wiele się może w naszym królestwie zmienić, a nasz nadzór obejmie m.in. kontrolę nad obywatelami czy reagowanie na dynamicznie zmieniającą się sytuację. W tej chwili nie ma możliwości pobrania The Elder Scrolls: Castles, ale możecie skorzystać z rejestracji wstępnej w Google Play lub AppStorze i czekać na powiadomienie.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1228

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze