2
5.12.2022, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„The Last of Us”: Szczegółowe porównanie gry i nowego zwiastuna serialu HBO

Po raz kolejny widać, jak twórcy „The Last of Us” stawiają na wierność oryginałowi.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Premiera serialu „The Last of Us” już dość niedługo, bo 16 stycznia 2023 (mnie też niepokoi, że 2023 jest „niedługo”). Wyczekiwana produkcja trafi do oferty serwisu streamingowego HBO Max. Po wrześniowym teaserze wczoraj dostaliśmy jej pierwszy dłuższy zwiastun. Internauci jak zawsze nie zawodzą – podobnie jak poprzednio, na kanale o wdzięcznej nazwie Cycu1 pojawiło się nadzwyczaj szczegółowe porównanie gry z aktorską interpretacją.

Jest co analizować – filmik liczy sobie ponad pięć minut. Możemy na nim podziwiać, z jak wielkim oddaniem postarano się zinterpretować wydarzenia oraz scenografię gry. Nie brakuje też miejsc, w których reżyserzy postanowili odważnie zmienić kompozycję lub oświetlenie sceny – i nie jest to „gorsze” czy „lepsze”, a po prostu inne.

Pozostając w temacie zwiastunów, warto przypomnieć, że w sobotę do sieci trafiła także zajawka „Wiedźmina: Rodowodu Krwi”, czyli spin-offu serialu od Netfliksa.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów654

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane