3
27.09.2022, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

The Last of Us: Trailer serialu HBO porównany z grą

HBO pokazało pierwszy trailer swojego serialu „The Last of Us”, a youtuberzy od razu przystąpili do montowania porównań ze scenami zgry.


Jakub „rajmund” Gańko

Wczoraj, w dniu święta fanów The Last of Us, HBO w końcu zaprezentowało pierwszy zwiastun swojej serialowej adaptacji kultowej gry studia Naughty Dog. Klimatu odmówić się temu materiałowi nie da, ale wielu graczy pewnie czekało na porównania z grą od momentu, gdy pierwszy raz odpalili go na YouTubie. Już wcześniej tworzono takie zestawienia scen z gry z materiałami z planu serialu, lecz teraz wreszcie mamy do dyspozycji konkretny trailer, a także odnowione The Last of Us Part 1.

I tak kanał GameXplain przygotował zestawienie trailera z fragmentami rzeczonego remake'u:

Od razu rzuca się w oczy nie tylko dbałość, z jaką ucharakteryzowano głównych bohaterów, lecz także elementy świata przedstawionego: wszelkie szyldy, plakaty, źródła oświetlenia oraz oczywiście efektowne zniszczenia postapokaliptycznego świata (że o pięknym klikaczu nie wspomnę). Już na tym krótkim materiale robi wrażenie, w jakim stopniu twórcy oddali klimat gry.

Tymczasem jak będzie prezentował się cały, liczący 10 odcinków sezon serialu, dowiemy się dopiero w przyszłym roku (niestety wciąż nie podano dokładnej daty premiery). Przypominam, że za produkcję odpowiadają Craig Mazin, twórca „Czarnobyla”, oraz sam Neil Druckmann, scenarzysta i reżyser obu gier z serii The Last of Us. Obok Belli Ramsey („Gra o Tron”, „Hilda”) i Pedro Pascala („Narcos” i „Mandalorianin”) na ekranie zobaczymy m.in. Storm Reid (w roli Riley), Nicka Offermana (jako Billa) i Annę Torv (jako Tess).

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1247

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane