13
3.12.2022, 20:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Spin-off „Wiedźmin: Rodowód krwi” Netfliksa z nowym zwiastunem

„Wiedźmina: Rodowód krwi” obejrzymy już w Święta. Czekacie?

Nowe szczegóły na temat spin-offa serialowego „Wiedźmina”. Miniserial na cztery odcinki, na który dotychczas mogliśmy zerknąć jedynie na niedługim teaserze, doczekał się dłuższego zwiastuna na ponad dwie minuty.

„Rodowód krwi” to znany nam od kilku miesięcy prequel. Miał pierwotnie liczyć sobie sześć epizodów, ale nie pozwolił na to budżet.

Serial przeniesie nas w czasie o 1200 lat wstecz i opowie o powstaniu pierwszego w historii wiedźmina (nie, akcja nie dzieje się w siedzibie CD Projektu po 2000. roku). Trzy światy połączą się, aby stawić czoła zagrożeniu.

Data premiery na Netfliksie to 25 grudnia 2022.


Co w wiedźmińskim świecie piszczy?

Być może propozycja od Netfliksa nie zwala z nóg, ale przynajmniej czeka nas sporo wydarzeń związanych z grą od CD Projektu. Dowiedzieliśmy się ostatnio, że remake pierwszej części Wiedźmina zaoferuje otwarty świat. Poznaliśmy także szczegóły na temat wyczekiwanej aktualizacji dla konsol następnej generacji.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów659

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane