11
11.11.2022, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Wiedźmin: Rodowód krwi” – nowy miniserial Netflixa ze zwiastunem. Powrót do ery elfów

Netflix zadba o to, abyśmy tuż po świątecznym śniadanku mogli usiąść całą rodziną do „Wiedźmina”. Nawet długość po cięciach budżetowych się zgadza.

Netfliksowe Wiedźminy znowu znalazły się na językach fanów seriali. Wciąż nie do końca dociera do nas, że Henry Cavill, w tym momencie wręcz maskotka „Wiedźmina” i najlepszy Geralt ex aequo z Żebrowskim, odejdzie po 3. sezonie. Zastąpi go Liam Hemsworth. Do rozmyślań na temat kondycji adaptacji skłoniły nas także wieści, że na planie nie brakowało podśmiechiwania się z pierwowzorów autorstwa Sapkowskiego... W końcu jednak przyszedł czas na dobre wieści, bo ile można się smucić stanem ulubionej serii?

Oto Netflix w końcu ujawnił zwiastun „Wiedźmina: Rodowodu krwi”. To zapowiedziany już pewien czas temu prequel osadzony w erze elfów. Netfliksowa adaptacja opowie nam co nieco o stworzeniu pierwszego wiedźmina; aby tego dokonać, przeniesie nas 1200 lat wstecz. Nie było wtedy jeszcze nawet mowy o wielkiej koniunkcji sfer...

Zgodnie z plotkami miniserial stracił na długości i będzie miał 4 odcinki. A oto jak się prezentuje:

Zadowoleni? Premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 25 grudnia 2022. Wszystkich odcinków naraz, jak zwykle.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów613

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane