13.09.2022, 14:54Lektura na 1 minutę
Wideo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 z datą premiery i nową nazwą!

Nowa produkcja Nintendo oficjalnie nazywa się The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Zobaczcie nowy zwiastun.

Zapowiedź kontynuacji, zwanej wcześniej The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, ciągnęła się dotychczas tak długo, jak i bezowocnie. Gra posiada ujawnione kilkanaście sekund gameplayu, przełożoną datę premiery na 2023 oraz nie można było jej uświadczyć prawie na żadnym Direkcie. W końcu cisza została przełamana.

Podczas dzisiejszej konferencji Direct Nintendo ujawniło, że kontynuacja nosi nazwę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ukaże się 12 maja 2023. Poniżej szczątkowy gameplay oraz zapowiedź:

Pokazana rozgrywka tylko potwierdza, że nowa część The Legend of Zelda zabierze nas w podniebne okolice oraz pozwoli w związku z tym na o wiele bardziej rozbudowane przemieszczanie się. Klimat również zachowany jest jak na razie bezbłędnie.

Obrazek przedstawia biegnącego Linka z gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na tle chmury po kamieniach
Link w nowej części, źródło: zwiastun

Przypomnijmy, że dotychczas widzieliśmy łącznie kilka minut gameplayu, o jakichkolwiek szczegółach nie wspominając. W obiegu są także niepotwierdzone plotki o remasterach dwóch części Zeldy: Wind Wakera HD oraz Twilight Princess HD.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze