10.05.2024, 14:30Lektura na 1 minutę

The Rogue Prince of Persia: Premiera gry nieznacznie opóźniona

Evil Empire przesuwa wypuszczenie gry ze względu na kolizję z Hadesem 2.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

The Rogue Prince of Persia to zapowiedziana na maj roguelite’owa platformówka 2D, którą przygotowało studio Evil Empire. Pokładane są w nią spore nadzieje, szczególnie po przeczytaniu pierwszych wrażeń b-side’a oraz świetnie ocenianym i przywracającym wiarę w markę The Lost Crown (którego recenzję autorstwa Pawła znajdziecie tutaj). 

Pierwotnie nowy Książe miał pojawić się 14 maja na pecetach, jednak developerzy poinformowali, że ze względu na sporą kolizję z premierą Hadesa 2 The Rogue Prince of Persia nadal pojawi się w maju, jednak w późniejszej części miesiąca. Dokładna data pojawi się w najbliższy poniedziałek.


Mamy sporo pewności co do jakości The Rogue Prince of Persia, ale nie codziennie gra z tego samego gatunku, będąca jednocześnie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2024 roku, wchodzi we wczesny dostęp tydzień przed wypuszczeniem twojego tytułu. 


Evil Empire

Pełny komunikat (wraz z memem) znajdziecie na Steamie pod tym linkiem


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze