1
19.04.2024, 08:00Lektura na 1 minutę

The Wolf Among Us 2 na pierwszych screenach

Doczekaliśmy się pierwszych zdjęć z kontynuacji kultowej gry Telltale.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Wokół The Wolf Among Us 2 panowała niepokojąca cisza, przerywana ewentualnymi zdawkowymi informacjami, że produkcja trwa i nie ma co się martwić, w końcu teraz Telltale pod nowym zarządem ma już funkcjonować optymalnie. I wreszcie doczekaliśmy się namacalnego dowod na rozwój developmentu w postaci zdjęć, które udostępnił dziennikarz i prowadzący The Game Awards Geoff Keighley. 

Premiera gry zaplanowana jest na 2024 rok i nic się w tym aspekcie, przynajmniej na ten moment, nie zmieniło. Na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. Bigby’ego w trakcie sesji terapeutycznej czy prowadzącego dochodzenie w nieokreślonym mieszkaniu. 

Screeny potwierdzają trzymanie się oprawy wizualnej z jedynki, jednocześnie znacznie poprawiając ten aspekt m.in. w kwestii oświetlenia. Przypomnijmy, że prace nad grą trwają dłużej, ponieważ cały development przenosił się z Unreal Engine’u 4 na 5. 

We wrześniu 2019 roku wszystkie aktywa Telltale wykupiło LCG Entertainment, wskrzeszając firmę i przygotowując ją do kolejnego etapu w branży. Wciąż czekamy na udowodnienie potencjału, a wymarzonym przypomnieniem o sobie byłaby udana premiera The Wolf Among Us 2. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze