15.04.2024, 06:15Lektura na 1 minutę

Tomb Raider 1-3 Remastered: Lara w wersji drapieżnej i inne nowości w patchu

Nowy patch do remastera trylogii Tomb Raider wprowadza ponad 150 poprawek i daje Larze nowe fatałaszki.

Od premiery zremasterowanej trylogii Tomb Raider minęły już w zasadzie 2 miesiące. Gra została przyjęta dość ciepło, uzbierawszy średnią 76/100 na Metacriticu i OpenCriticu. W naszej recenzji Mac Abra zwrócił uwagę na największy problem tego remastera – archaiczność rozgrywki, co raczej nie ściągnie do tych gier nowych fanów. No i była jeszcze kwestia pewnego ostrzeżenia, które wzbudziło spore emocje…

Teoretycznie historia klasycznych przygód Lary jest więc zakończona, ale twórcy najwyraźniej mają inne zdanie i właśnie przygotowali całkiem sporego patcha, wprowadzającego aż 155 poprawek do różnych aspektów produkcji: od naprawy problemu migających tekstur, przez korektę tłumaczeń, aż do nowych póz w trybie fotograficznym. No i jest jeszcze nowy strój.

Drapieżny komplet miał znaleźć się w Tomb Raider 2: Golden Mask, ale ostatecznie nie został użyty w pełnej wersji. Trochę szkoda, że developerzy przy okazji nie pokusili się o dodanie możliwości wyboru stroju w trakcie gry. Może przy kolejnej aktualizacji ktoś na to wpadnie? Całą listę zmian w patchu 1.2 znajdziecie pod tym adresem.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1228

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze