2
28.03.2024, 12:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Twórca Dragon Age’a pokazał zapowiedź swojej najnowszej produkcji

Niestety, na ten moment Yellow Brick Games nie zdradziło nawet tytułu gry.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Mike Laidlaw to ojciec serii Dragon Age, który w 2017 roku opuścił BioWare, dołączył do Ubisoftu, w którym spędził 14 miesięcy, a później stworzył Yellow Brick Games, gdzie jako dyrektor kreatywny zajmuje się od jakiegoś czasu nowym, niezapowiedzianym projektem.

O samej grze nie wiemy absolutnie nic, oprócz tego, że ma być ambitnym erpegiem, a wydaniem ma zająć się Private Division, odpowiedzialne m.in. za The Outer Worlds. Zapowiadano, że tytuł ma ukazać się najwcześniej w roku podatkowym 2024, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

W końcu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź, jednak jeżeli liczyliście chociaż na tytuł, to srogo się rozczarujecie. Game Teaser, bo tak zatytułowany jest zwiastun, przedstawia kilka ujęć krajobrazu oraz jednego jaszczuropodobnego potwora, przechadzającego się po lesie.

Z opisu filmiku wynika, że więcej dowiemy się już 2 kwietnia. Czekacie na erpega weterana branży? 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów479

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze