6.01.2022, 11:37Lektura na 2 minuty

Rainbow Six Extraction od dnia premiery w Xbox Game Passie, Ubisoft+ wchodzi na Xboksy

Ubisoft ogłosił, że subskrypcja usługi Ubisoft+ będzie w przyszłości dostępna na Xboksie. Równocześnie Rainbow Six Extraction w dniu premiery pojawi się w usłudze Game Pass.


Patryk „Delighter” Żelazny

Ubisoft+ to usługa pierwotnie przeznaczona dla użytkowników PC, która za miesięczną opłatą daje dostęp do biblioteki ponad 100 gier Ubisoftu. Dodatkowo co miesiąc otrzymujemy nagrody w postaci boosterów, przedmiotów w grach itp. Teraz usługa będzie dostępna również na Xboksie.

Do tego Rainbow Six Extraction, które ma premierę 20 stycznia, od tego dnia będzie częścią usługi Ubisoft+, oferując rozgrywkę użytkownikom PC, ale nie tylko. Co bardziej zaskakujące, gra będzie również dostępna w Xbox Game Pass (także pecetowym), dając możliwość wspólnej zabawy graczom korzystających z różnych platform.

Tym sposobem Ubisoft zamierza pokazać, że wierzy w wartość i wybór gier, jakie otrzymują subskrybenci ich usługi. Tak twierdzi Chris Early, starszy wiceprezes ds. Partnerstw Strategicznych i Rozwoju Biznesu.


Dając Rainbow Six Extraction dostępne na Xbox Game Pass i PC Game Pass w dniu premiery gry za pośrednictwem Xbox Game Pass, pokazujemy, że wierzymy w wartość i wybór gier, które subskrypcja oferuje graczom.


Mówi również, że to tylko początek. Ostatecznie subskrypcja usługi Ubisoft+ będzie dostępna dla właścicieli Xboksów, aby mogli „cieszyć się pełnym zakresem naszej biblioteki gier Ubisoft+, wliczając w to nowe premiery gier, na swoich konsolach”.

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o samej grze, jak i o jej wymaganiach sprzętowych, pisaliśmy o tym TUTAJ.

Warto wspomnieć, że możliwość gry na różnych platformach nie tyczy się tylko Rainbow Six Extraction, ponieważ Ubisoft planuje również zaoferować to samo w przypadku gry Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Extraction ukaże się 20 stycznia na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze