1
22.06.2023, 13:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Vampire Survivors dostanie kanapowego coopa i wersję na Switcha

Studio Poncle w końcu zapowiedziało lokalnego coopa do 4 graczy, który trafi do Vampire Survivors. Ukaże się w sierpniu, razem z premierą gry na Nintendo Switchu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Vampire Survivors dalej się rozwija. I to w zadowalającym kierunku. Chyba że ktoś bardzo liczył na sequel – tego najprawdopodobniej się nie doczekamy, bo „po co?”. Ale za to dojdzie drugie DLC oraz obejrzymy nawet serial, za którego produkcję będzie odpowiadać twórca „Johna Wicka”.

Teraz studio Poncle opublikowało króciutki zwiastun kanapowego coopa. Już od 17 sierpnia będziemy mogli zmagać się z hordami przeciwników w Vampire Survivors razem z trójką znajomych i wszelkimi DLC. Tymi, które są teraz, jak i przyszłymi. I na lokalnym coopie możemy przejść całą grę, według zapewnień twórców. Ponadto tego samego dnia gra zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, to może developerom uda się je rozwiązać za sprawą dostępnego już FAQ. Z niego możemy się dowiedzieć m.in. tego, że na Switchu dostępne będą do kupienia oba DLC, ale za to nie będzie możliwości transferu zapisu z innej platformy. I niestety to wciąż nie będzie wersja Vampire Survivors, w której ujrzymy wampiry, bo twórcy odmówili komentarza (tak, uwzględnili to w FAQ).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze