11
30.09.2021, 23:20Lektura na 2 minuty

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters: Pokazano pierwsze okruchy gameplayu [WIDEO]

Taktyka połączona z argumentami siłowymi.


Rafał „hraboll” Pieczka

Przypomnijmy, że kanadyjskie studio Complex Games pracuje nad turowym erpegiem, który skupi się na losach Szarych Rycerzy (aka „najpotężniejszej broni ludzkości”). Legendarni wojownicy mają powstrzymać spisek dążący do zakażenia całej galaktyki. Będziemy przerabiać na mielonkę popleczników Chaosu, podejmować taktycznie działania i poznawać różne wątki fabularne. A tak swoją drogą Aaron Dembski-Bowden, autor bestsellerowych powieści osadzonych w świecie Warhammera 40K, pomaga tworzyć warstwę narracyjną gry.


Kształtuj losy galaktyki Ulepszaj swoją bazę, buduj nowe obiekty, badaj tajemnicze zagadki i bierz udział w misjach bojowych w wielu światach, aby oczyścić je z zarazy. Wykwit niszczy wszystko i wszystkich bez wyjątku, a to, które planety przetrwają, zależy od Twoich decyzji. Stwórz własnych czempionów Poprowadź samodzielnie stworzony oddział Szarych Rycerzy, posiądź zróżnicowane umiejętności i zdolności psioniczne, znajdź potężny sprzęt i rozwijaj specjalizacje swoich wojowników w ramach czterech unikatowych klas standardowych i klas bohaterów. Możesz modyfikować każdego z wojowników, wybierając jego głos, pancerz i rysy twarzy, aby był naprawdę niepowtarzalny. Precyzyjne celowanie Szarzy Rycerze to elitarny zakon Kosmicznych Marines, którzy nie popełniają błędów ani nie pudłują. Precyzyjny system celowania daje Ci kontrolę nad taktyką i pozwala planować strategię poprzez oddawanie niezwykle celnych strzałów z daleka, a także masakrowanie wroga w brutalnej walce wręcz! Mutujące monstra i ich pomioty W miarę, jak zaraza znana jako Wykwit będzie niszczyć całe światy, Twoje otoczenie będzie się zmieniać i zaczną się w nim się pojawiać śmiertelne zagrożenia, pomioty zła, kultyści oraz niesławni Kosmiczni Marines Chaosu z Gwardii Śmierci, którzy zyskają nowe możliwości ataków i zdolności dzięki mutacjom i zaraźliwym błogosławieństwom. Dostosuj sprawdzone strategie, aby pokonać zagrożenia nie do pokonania, walcząc z coraz to nowymi przeciwnikami i ich sługami. Rzeźnia z kinowym rozmachem Rzuć się w wir taktycznej walki. Masakruj wrogów z bliska w krwawych pokazach sprawności lub atakuj z daleka, wykorzystując błogosławione pociski i potężną energię psioniczną. Wykorzystaj dynamiczne, możliwe do zniszczenia otoczenie na swoją korzyść, burząc filary lub uderzając wrogów z zaskoczenia pojazdami.


Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters zadebiutuje na PC (Steam, EGS) w 2022 roku.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze