29.11.2022, 12:15Lektura na 1 minutę

Wiedźmin 3 otrzyma własny zestaw klocków. Nie są to LEGO, a Mega Construx

Jeśli nie wysłaliście jeszcze listu do Świętego Mikołaja, to już wiecie, co macie dopisać do listy prezentów.

Zamiast Świąt z Kevinem, Święta z Wiedźminem? Czemu nie. Już 14 grudnia Redzi wypuszczą dużą, next-genową aktualizację do Wiedźmina 3 (zapewni głównie lepszą grafikę, ale nie tylko), a teraz dowiedzieliśmy się, że wkrótce zasłużony Wiesiek otrzyma też kolekcjonerski zestaw klocków.

Wiedźmin 3 z klockami Mega Construx

Należę do kościoła wyznawców LEGO, więc trochę szkoda, że to nie ich inicjatywa. Współpracę z CD Projektem nawiązała marka Mega Construx, należąca do giganta zabawkowej branży – firmy Mattel. Mega ma już w swojej ofercie zestawy z Pokemonami i serią Halo, a dla fanów Wiedźmina 3 przygotowali inscenizację walki z gryfem w Białym Sadzie. Było to pierwsze starcie z bossem, w którym Geralt musiał korzystać z kuszy, chwilę wcześniej otrzymanej od Vesemira.

O samym zestawie wiadomo jedynie tyle, że wyjdzie wkrótce. Możemy się spodziewać, że to „wkrótce” oznacza kilka – kilkanaście dni, bo marketingowym strzałem w kolano byłoby przegapienie hajpu związanego z grudniową aktualizacją i okresem świątecznym.


Czytaj dalej

Redaktor
Karol Wilczek

Zakochany w grach od pierwszego Prince of Persia i komputerów z przyciskiem Turbo. Uwielbiam RPG, mam ogromny sentyment do klasycznych przygodówek.

Profil
Wpisów65

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze