12
24.11.2022, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Wiedźmin 3: Porównanie wersji next-genowej z pierwowzorem

Next-genowy Wiedźmin 3 za pasem, a już teraz możemy zobaczyć, jak update po 7 latach wpłynie na wygląd dzieła CD Projektu Red.


Patryk „Delighter” Żelazny

Growa marka Wiedźmina po chwilowej przerwie na Cyberpunka 2077 zaczyna dalej rozrastać się w najlepsze. Mamy już zapowiedziany remake pierwszej części, jak i całą nową sagę – nawet trochę już o niej wiemy, choć plany są odległe. Aktualnie najbliższym wydarzeniem pozostaje premiera Wiedźmina 3 na PS5 i Xboksach Series X/S, bo to już za parę tygodni. A zaraz obok niej również aktualizacja na poprzednie generacje i pecety, która niejako zrobi ichniejszego Wiedźmina „next-genem”.

Od premiery arcydzieła CD Projektu Red minęło już 7 lat – w tym czasie poczyniliśmy spore postępy technologiczne i jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądałby Wiedźmin 3, gdyby premierę miał niedawno, to macie teraz okazję. Otóż wraz z przeglądem aktualizacji opublikowanym przez twórców, w internecie zaczęły pojawiać się porównania nowej i starej wersji „trójki”.

Sama next-genowa aktualizacja przyniesie nie tylko usprawnienia w szacie graficznej i ogólnej prezentacji produkcji (w tym na przykład ray tracing), lecz także trochę nowej, bardziej namacalnej zawartości inspirowanej, ekhem, serialem Netfliksa, w postaci choćby zbroi i mieczy. A i tak w tym wszystkim najlepsze jest to, że wspominana aktualizacja będzie darmowa.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów769

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane