Wiemy, kiedy zagramy w nową Onimushę. Capcom udostępnił też wersję demo
Onimusha: Way of the Sword
Bez zbędnego przedłużania: Onimusha: Way of the Sword zadebiutuje 25 września.
Podczas State of Play zaprezentowano ponad 2-minutowy fragment rozgrywki z Onimushy: Way of the Sword. Capcom ujawnił też datę premiery – gra ukaże się 25 września. Niecierpliwi gracze mogą również sprawdzić wersję demonstracyjną.
Jak Spikain narzekał, że w maju będzie za dużo gier to ciekawe co może powiedzieć o wrześniu 😀 Chyba wszyscy uciekają przed GTA6.