Witchfire wkrótce trafi na Steama. Znamy datę startu wczesnego dostępu
Dotychczas Witchfire było dostępne jedynie w Epic Games Storze, ale wiadomym było, że gra Adriana Chmielarza trafi także na Steama. Wczoraj wieczorem The Astronauts ujawniło datę premiery polskiego shootera na platformie Valve – wczesny dostęp wystartuje już 23 września.
Developerzy podzielili się także kilkoma szczegółami – możliwe będzie przeniesienie zapisów rozgrywki z Epic Game Store’a na Steama, a gra będzie posiadała system osiągnięć oraz wsparcie kontrolerów. Uprzedzam wasze pytania – tak, Witchfire będzie działało na Steamdecku. Więcej informacji mamy dostać wkrótce.
Ciekawe, czy Witchfire’owi uda się powtórzyć sukces osiągnięty na platformie Epica – w kwietniu polska produkcja trafiła na listę 5 najlepiej sprzedających się tytułów w Epic Games Storze, co było nieoczekiwanym prezentem na 20. urodziny jednej z wcześniejszych strzelanek Adriana Chmielarza, Painkillera.
Czytaj dalej
-
10„Kłótnie stały się agresywne”. Ojciec Fallouta narzeka na graczy i twierdzi, że ludzie odchodzą z branży gier przez coraz większą toksyczność
-
EA i Maxis próbują uspokoić plotkujących fanów Simsów. Masa nowych informacji o przyszłości marki
-
13
GTA 6 to tylko wierzchołek góry lodowej! Oto 28 gier, na które czekamy w 2026 roku
-
Civilization 6, Need for Speed Unbound i inne. Darmowe gry i okazje w tym tygodniu
