15.01.2024, 13:45Lektura na 1 minutę

Wo Long: Fallen Dynasty doczeka się kompletnego wydania z DLC

Team Ninja zapowiedziało, że „chińskie soulsy”, jak nazywane bywa Wo Long: Fallen Dynasty, doczekają się wydania kompletnego.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Wydany w marcu zeszłego roku Wo Long: Fallen Dynasty został ciepło przyjęty przez graczy i krytyków (recenzję Ottona przeczytacie tutaj), jednak już po pewnym czasie twórcy musieli przepraszać za niedopracowanie portu na PC. Chociaż recenzje na Steamie dalej są mieszane, twórcy zapowiedzieli edycję kompletną dodającą sporo zabawy.

Na pakiet mają składać się trzy DLC, czyli Battle of Zhongyuan, Conqueror of Jiangdong i Upheaval in Jingxiang. Gracze będą mogli zapoznać się również z nowymi rodzajami broni, wyższymi poziomami trudności czy dodatkowymi etapami.

Wszyscy gracze posiadający oryginalną grę lub właśnie edycję kompletną, otrzymają zbroję Xuanwu. Dodatkowo użytkownicy komputerów stacjonarnych mogą zagrać za darmo w wersję demo do 7 lutego, a wszystkie zapisane stany gry będą przechodzić do pełnej wersji. Oczywiście jeśli zdecydujecie się na zakup.

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty – Edycja Kompletna jest zaplanowana na 6 lutego. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze