1
1.08.2023, 13:45Lektura na 2 minuty

Wo Long: Fallen Dynasty – Twórcy przepraszają za kiepski port na PC i obiecują poprawki

Wo Long: Fallen Dynasty na PC nie powaliło wydajnością na kolana, ale jeszcze nic straconego. Team Ninja zapewni dużo aktualizacji (i 2 płatne DLC).


Patryk „Delighter” Żelazny

Albo tylko mi się wydaje, albo ostatnio coś często gracze słyszą przeprosiny od twórców gier. W tym przypadku na szczęście chodzi „tylko” o port na PC. Ogólnie „chińskie soulsy” dały sobie radę, jak możemy przeczytać chociażby w recenzji Ottona. Jednak faktem jest, że pomimo dostania się do topki bestsellerów Steama, na tej samej platformie tytuł został wręcz zasypany negatywnymi ocenami. Trochę czasu minęło, ale developerzy obiecują poprawę.

Wszystko wyszło od samego producenta i reżysera Wo Long: Fallen Dynasty. Masakazu Hirayama opublikował list do graczy, w którym porusza przyszłość swojej produkcji. Mamy pokazaną roadmapę na najbliższe miesiące, na której możemy zobaczyć m.in. dwa płatne DLC dodające masę zawartości. Niżej znajdziemy trochę szczegółów dotyczących tych rozszerzeń i dopiero na samym końcu fragment wiadomości przeznaczony dla graczy PC, w której reżyser ich przeprasza i obiecuje, że zespoły odpowiedzialne za wydajność produkcji będą się zajmować optymalizacją. I to priorytetowo.


Nie możemy mówić o przyszłości bez mówienia o przeszłych i obecnych trudnościach z grą. Przepraszamy za niedogodności związane z graniem w Wo Longa na PC od czasu premiery. Mogę was zapewnić, że odpowiedni zespół przeczytał każdy raport opublikowany na różnych tablicach ogłoszeń, kanałach społecznościowych czy w naszym dziale obsługi klienta, a my nadaliśmy najwyższy priorytet optymalizacji i poprawkom błędów.


Masakazu Hirayama

Ekhem… jednakże musimy na to jeszcze trochę poczekać. I to pomimo faktu, że cała ta wiadomość została opublikowana blisko 5 miesięcy po premierze gry.


Jednakże w każdym domu istnieje wiele kombinacji konfiguracji komputerowych i chociaż nasz zespół nadal rozszerza środowiska, w których gra jest sprawdzana, odpowiednie odwzorowywanie problemów i ich naprawienie zajmie trochę czasu.


Masakazu Hirayama

Argument co prawda słuszny, ale chyba trochę nie w porę. W każdym razie wszyscy, którzy kupili Wo Long: Fallen Dynasty niedługo po premierze i zawiedli się, uznając produkcję za niegrywalną, mogą się jeszcze trochę wstrzymać, a potem dać jej drugą szansę. Chciałem brzmieć krzepiąco, ale mam wrażenie, że wyszło to jakoś miernie. Przynajmniej próbowałem.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze