13.03.2023, 14:15Lektura na 2 minuty

Sprzedaż Wo Long: Fallen Dynasty rośnie. Top 10 bestsellerów Steama

Choć Sons of the Forest wciąż okupuje pierwsze miejsce topki bestsellerów Steama, Wo Long: Fallen Dynasty sporo podskoczyło w zeszłym tygodniu.

Wcale nie tak dawno temu pisałem, że Wo Long: Fallen Dynasty zostało zasypane negatywnymi recenzjami na Steamie. Jakość wydania wersji na PC niestety pozostawiała wiele do życzenia, choć tytuł na ogół dawał radę, o czym możemy się dowiedzieć z recenzji Ottona. Od tamtego czasu udało się Wo Longowi trochę zregenerować i z „w większości negatywnych” opinii na Steamie podskoczyć do „mieszanych” ocen. Mogła w tym pomóc aktualizacja, która weszła do gry 8 marca. Nie tylko naprawiono w niej trochę błędów, ale też np. usprawniono sterowanie przy pomocy myszki. Być może dzięki temu, a być może nie, Wo Long: Fallen Dynasty zajmuje aktualnie drugie miejsce w topce Steama, a ostatnio było to dziewiąte.

Pierwsze oczywiście pozostaje Sons of the Forest i raczej nikogo to dalej nie dziwi. Produkcja Endnight Games zrobiła absolutną furorę i sprzedała się bardzo dobrze. Do tego ostatnio gracze doczekali się pierwszej aktualizacji, przy okazji całkiem sporej. Lista bestsellerów Steama z zeszłego tygodnia wygląda tak:

 1. Sons of the Forest,
 2. Wo Long: Fallen Dynasty,
 3. Hogwarts Legacy,
 4. Destiny 2: Lightfall,
 5. Call of Duty: Modern Warfare II,
 6. Fifa 23,
 7. Anno 1800,
 8. Deep Rock Galactic,
 9. Atomic Heart,
 10. Phantom Brigade.

Z tych bardziej nietypowych tytułów do topki udało się wbić Deep Rock Galactic, mimo że do tej pory było raczej mocno w tyle. Podobne zaskoczenie jak ostatni MahjongSoul, z tą różnicą, że w DRG aktualnie złapiecie za 35,63 złotych (promocja -67%). Fani strategicznych city builderów z pewnością docenią też obecność Anno 1800, zwłaszcza że to aktualnie najstarsza pozycja.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1600

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane