2
4.01.2023, 10:45Lektura na 2 minuty
Wideo

World of Tanks z wydarzeniem związanym z filmem „Terminator 2: Dzień sądu”

Jeszcze w styczniu do World of Tanks zawita specjalna przepustka bitewna inspirowana filmem „Terminator 2: Dzień sądu”.


Jakub „rajmund” Gańko

James Cameron właśnie dał światu kolejny sequel swojego autorstwa. Czy „Avatar: Istota Wody” to idealna kontynuacja, która uzyska równie kultowy status co „Obcy: Decydujące starcie” czy też „Terminator 2: Dzień sądu”? Zdania są podzielone (Eugeniusz Siekiera twierdzi, że nie i ja tam się z nim zgadzam), ale widzowie i tak z pewnością nabiją filmowi kolejny rekordowy wynik kasowy. Natomiast jeśli stęskniliście się za Terminatorem, to może warto zajrzeć do World of Tanks.

Produkcja Wargamingu otrzymała bowiem właśnie nową przepustkę bitewną w postaci wydarzenia inspirowanego filmem „Terminator 2: Dzień sądu”. Twórcy opisują je w następujący sposób:


To samodzielne wydarzenie specjalne zachowuje wiele mechanik charakterystycznych dla Przepustki bitewnej, lecz nie wchodzi w skład serii przepustek bitewnych 2023 roku. Wśród bardziej tradycyjnych nagród, takich jak Celowanie z nagród, pula nagród Dnia sądu zawiera bogaty wybór przedmiotów z motywem Terminatora 2: dowódców pojazdów z podkładem głosowym, style 2D, naklejki i w ramach nagrody głównej jedyny w swoim rodzaju czołg premium.


A więc możemy siać zniszczenie w World of Tanks za pomocą odpowiednio stylizowanego czołgu-terminatora premium – T-832, a wspomniane podkłady głosowe dowódców to Sarah Connor wraz z synem, a także terminatorzy T-800 (czyli ten najsłynniejszy, grany przez Arnolda Schwarzeneggera) oraz T-1000 (czyli jego główny przeciwnik z drugiej części filmu, grany przez Roberta Patricka). Nie zabraknie też naklejek z kultowymi cytatami „Hasta la vista, baby” czy „I'll be back”.

W odpowiedni klimat wprowadzi was najlepiej poniższy zwiastun:

Przepustka bitewna Dzień sądu trafi do World of Tanks już 12 stycznia i będzie dostępna przez dwa tygodnie, do 26 stycznia. Wszystkie szczegóły na jej temat znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1699

Obserwujących9
Brak okładki
World of Tanks
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.4
Platformy
PC
Gatunek
MMO
Producent
Wargaming.net
World of Tanks

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze