2
30.09.2022, 07:00Lektura na 1 minutę
Wideo

WoW Dragonflight: Blizzard dzieli się nowym zwiastunem i ujawnia datę premiery

Marzyliście o osiodłaniu smoka? Nowy dodatek do World of Warcraft pozwoli spojrzeć na świat z grzbietu ogromnego gada jeszcze w tym roku.

Z WoW-em nigdy nie było mi specjalnie po drodze, bo zdecydowanie bardziej wolałem singlowe, erteesowe odsłony tej serii. Mimo tego śledzę rozwój marki (tylko okazjonalnie roniąc łezkę nad ciszą w temacie „klasycznego” Warcrafta) i działania Blizzarda, więc wiem, że zdaniem wielu fanów WoW-a aktualna sytuacja gry jest dość kiepska. Dragonflight, czyli nowy dodatek oficjalnie zapowiedziany w kwietniu ma ją zmienić.

O wrażeniach z rozgrywki możecie przeczytać w tekście Bastiana, który miał już okazję go sprawdzić, natomiast Blizzard udostępnił także krótki zwiastun z latającymi gadami w roli głównej:

WoW Dragonflight zadebiutuje już 28 listopada. Nieco później, bo 12 grudnia, rozpocznie się pierwszy sezon, a wraz z nim do gry zawitają zupełnie nowe podziemia.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów232

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane