1
7.07.2023, 10:00Lektura na 2 minuty

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł powrócił!

Dobre rzeczy z reguły kiedyś się kończą… a potem wracają i koło się zamyka.


Marcin Hołowacz

Podobno Jim Ryan rozmawiał ze wszystkimi wydawcami gier, dzięki czemu dowiedział się, że ci jednogłośnie nie lubią Game Passa. Taka narracja z pewnością jest mu na rękę, ponieważ usługa stanowi konkurencję dla PlayStation, lecz warto pamiętać, że nikt nie zmusza wspomnianych wydawców do umieszczania swoich gier w subskrypcji Microsoftu… a przecież regularnie słyszymy o tym, że to robią.

Dobrym przykładem jest choćby polskie 11 bit studios, które niedawno podpisało umowę na udostępnienie gier w Game Passie (nie tylko tych starych, lecz także nowych).

Może jednak zdarzają się i tacy, którzy lubią Game Passa? Jeśli nie wśród wydawców, to na pewno wśród graczy! Właśnie dlatego internet został rozgrzany do czerwoności, gdy tylko okazało się, że legendarna i kochana przez wielu promocja powraca.


Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych użytkowników

Wystarczy odwiedzić stronę Microsoftu i rzucić okiem na cenę Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc, żeby dostrzec promocyjne 4 zł dla nowych użytkowników. Czy to przypadek? Na pewno nie, ponieważ jakiś czas temu zapowiedziano, iż Xbox Game Pass podrożeje.

Game Pass za 4 zł
Game Pass za 4 zł

Od 6 lipca 2023 roku ceny Xbox Game Pass Ultimate kosztującego 54,99 zł w Polsce, wskoczyły na poziom 62,99 zł. Z kolei sam Xbox Game Pass miał być podniesiony z 40 zł na 42,99 zł. Powrót promocyjnych 4 zł raczej ma stanowić pewnego rodzaju załagodzenie trudnej sytuacji, którą niewątpliwie jest podwyżka cen.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze