13.06.2024, 06:15Lektura na 2 minuty

Xbox: Microsoft ma w zanadrzu niespodzianki z myślą o Gamescomie

Microsoft podobno nie powiedział ostatniego słowa na Xbox Games Showcase 2024...


Samuel Goldman

Summer Game Fest 2024 za nami, a częścią weekendowych streamów poświęconych grom był, podobnie jak w minionych latach, Xbox Games Showcase, gdzie Microsoft miał okazję pochwalić się tym, co szykuje dla graczy w najbliższych miesiącach i latach. Podsumowanie wydarzenia znajdziecie tutaj, ale jeśli myślicie, że gigant z Redmond wystrzelał się z tego, co ma najlepsze, to jesteście w błędzie.

Jak niesie wieść gminna, Microsoft zostawił sobie coś jeszcze na sierpień, czyli na Gamescom, który w tym roku odbywa się w dniach 21-25 sierpnia. Doniesienia zostały już skomentowane przez kilka często dobrze poinformowanych osób, takich jak Parris Lilly z Kinda Funny Games czy Jez Corden z Windows Central:

Trudno będzie przebić wagę zapowiedzi nowego Dooma czy pierwszego materiału z dodatku do Starfielda, ale przecież nikt nie powiedział, że asy z microsoftowego rękawa muszą być czymś zupełnie nowym. Z pewnością pojawi się więcej informacji dotyczących nadchodzących produkcji, czyli przede wszystkim Stalkera 2, wspomnianego Dooma, Indiany Jonesa tworzonego przez MachineGames czy Avowed, które może zadebiutować w pierwszej połowie listopada.

Możliwości jest sporo, ale co by się na Gamescomie ze strony Microsoftu nie pojawiło, to więcej materiałów z nadchodzących gier jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda?


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1206

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze