7.07.2022, 16:00Lektura na 2 minuty

Xbox potwierdza obecność na targach Gamescom 2022

Microsoft nie powiedział ostatniego słowa w trakcie czerwcowego Xbox & Bethesda Games Showcase.

W czerwcu firma zaprezentowała ponad 30 gier, które trafią na konsole giganta. Show był pełen gameplayu, ale nie wzbudził większych emocji wśród zebranych. Na tym jednak nie koniec. Marka Xbox pojawi się na tegorocznej edycji targów Gamescom. Jak zawsze w oficjalnych komunikatach tego typu, firma jest podekscytowana samym faktem tego, iż potwierdza swoją obecność. Proszę, jak to niewiele potrzeba do szczęścia.

Fani z Europy i reszty świata mogą spodziewać nowych informacji na temat gier już zapowiedzianych. To jedna z atrakcji. A druga to możliwość spotkania się osobiście, bo słowo „community” zawsze musi paść, zaraz obok „excited” rzecz jasna. Więcej informacji na temat targowych planów firma zamierza podać na początku sierpnia.

Organizator Gamescomu potwierdził, że w tegorocznej edycji pojawi się ponad 250 firm, ale w momencie gdy piszę te słowa wiadomo o nielicznych dużych wydawcach. Wiemy, że możemy liczyć na obecność Ubisoftu, Bandai Namco, THQ Nordic i Koch Media. Natomiast Sony Interactive Entertainment, Nintendo, Activision Blizzard i Take-Two poinformowały już, że nie zaszczycą Gamescomu swoją obecnością.

Gamescom 2022 odbędzie się w dniach 24-28 sierpnia i będzie to event o charakterze hybrydowym. Targi odbędą się zarówno w Kolonii, jak i online.

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów185

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane